Jeremenkova, přechod pro chodce k RCO - rozbitá a chybějící dlažba

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Na obou fotografiích je vidět nebezpečný stav chodníku na před přechodem pro chodce.
Takto je to tam rozbité bez povšimnutí už aspoň rok.

Zaslal: Karla Nováková, 25.10.2017 v 21:25

Nové Hodolany-
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Jaroslav Šulc, jaroslav.sulc@olomouc.eu
(25.10.2017 21:25)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Karla Nováková následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nové Hodolany:
Jeremenkova, přechod pro chodce k RCO - rozbitá a chybějící dlažba
Nové Hodolany / Jeremenkova
Na obou fotografiích je vidět nebezpečný stav chodníku na před přechodem pro chodce.
Takto je to tam rozbité bez povšimnutí už aspoň rok.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1091




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1091


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 03.01.2018 11:48

Dle sdělení Magistrátu města Olomouce je podnět evidován v evidenci hlášených závad na komunikacích MMO. Speciální dlažba je již ve výrobě. Podnět bude brzy vyřešen dle klimatických podmínek. Podrobnější informace o řešení podnětu poskytneme, jakmile je budeme mít k dispozici.

Portál Chodím Olomoucí



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Jeremenkova, Nové Hodolany
 

Podobné podněty

"Plovoucí" chodník před domem Kosmonautů 23 a 25

Nové Hodolany, 25. leden 2017 Čekající na odpověď

Neodtékající kanál na třídě Kosmonautů

Nové Hodolany, 30. prosinec 2016 S odpovědí

Rozbitý chodník na ulici Dobrovského

Olomouc-střed, 06. srpen 2017 Čekající na odpověď

Uhelná, zadláždění po opravě kanalizace

Olomouc-střed, 08. srpen 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty