tř. Svobody, chodník se bortí do příkopu, prasklina uprostřed

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

U hradeb na třídě Svobody naprti zastávky tramvají je na chodníku rozestouplá dlažba, chybí dlažba okolo kanálu. Vypadá to, že chodník ujíždí do příkopu. Je to tam dosti zrádné a nebezpečné, tak na zlomení nohy.

Zaslal: Karel Macháček, 31.10.2017 v 20:33

Olomouc-střed-
 
 

Aktualizace podnětu

15.12.2017

Lucie Adámková přidala následující aktualizace podnětu:

Od konce října až do poloviny prosince se nikdo nenamáhal chodník opravit! Žádám a urguji opravu chodníku.

31.05.2018

Lukáš Čenek přidal následující aktualizace podnětu:

Po sedmi měsících od vznesení žádosti o opravu je už čas na seriózní odpověď z olomoucké radnice s uvedením konkrétního data opravy.
Doufám, že se k tomu postaví čelem a tu nebezpečnou ostudu dají rychle do pořádku.
Prosím pane Šůcho o urgenci opravy.


 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Jaroslav Šulc, jaroslav.sulc@olomouc.eu
(31.10.2017 20:33)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Karel Macháček následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
tř. Svobody, chodník se bortí do příkopu, prasklina uprostřed
Olomouc-střed / třída Svobody
U hradeb na třídě Svobody naprti zastávky tramvají je na chodníku rozestouplá dlažba, chybí dlažba okolo kanálu. Vypadá to, že chodník ujíždí do příkopu. Je to tam dosti zrádné a nebezpečné, tak na zlomení nohy.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1094




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1094


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 03.01.2018 11:48

Dle sdělení Magistrátu města Olomouce je podnět evidován v evidenci hlášených závad na komunikacích MMO. Podnět bude řešen dle kapacitních, finančních a klimatických podmínek. Podrobnější informace o řešení podnětu poskytneme, jakmile je budeme mít k dispozici.

Portál Chodím Olomoucí



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 03.01.2018 11:48

Dle sdělení Magistrátu města Olomouce je podnět evidován v evidenci hlášených závad na komunikacích MMO. Podnět bude řešen dle kapacitních, finančních a klimatických podmínek. Podrobnější informace o řešení podnětu poskytneme, jakmile je budeme mít k dispozici.

Portál Chodím Olomoucí



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


třída Svobody, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Wurmova ulice a Biskupské náměstí - rozbité chodníky

Olomouc-střed, 15. srpen 2017 S odpovědí

Žerotínovo náměstí - dlažba

Olomouc-střed, 15. prosinec 2017 Čekající na odpověď

Chodník na Hraniční ulici - úprava zeleně

Nová Ulice, 20. leden 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty