Komenského, nábřeží Přemyslovců - nízká kvalita přechodu pro chodce

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Na odbočce z ulice Komenského na nábřeží Přemyslovců je patrná nízká**** kvalita přechodu pro chodce a taky trvalá péče o vozovku.
*****
Žádám o okamžitou opravu.
Vše je patrné z přiložených fotografií.

Zaslal: Milan Král, 03.11.2017 v 15:01

Olomouc-střed-
 
 

Aktualizace podnětu

11.01.2018

Jiří přidal následující aktualizace podnětu:

Proč není zveřejněna přímo odpověď z radnice? Stydí se, že je to jako přes kopírák? Neurčité, vyhýbavé,....

Odpověď Chodím Olomoucí:

Dobrý den Jiří,
odpověď je uvedena od nás, nakolik některé podněty řešíme s MMO osobně. V tomto konkrétním podnětu dojde brzo k opravě, v zimních měsících je údržba a opravy komplikovanější. Děkujeme za pochopení.

S pozdravem, Matúš Šucha

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Jaroslav Šulc, jaroslav.sulc@olomouc.eu
(03.11.2017 15:01)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Milan Král následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Komenského, nábřeží Přemyslovců - ***nízká kvalita přechodu pro chodce
Olomouc-střed / nábřeží Přemyslovců
Na odbočce z ulice Komenského na nábřeží Přemyslovců je patrná nízká**** kvalita přechodu pro chodce a taky trvalá péče o vozovku.
*****
Žádám o okamžitou opravu.
Vše je patrné z přiložených fotografií.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1097




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1097


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odeslaná zpráva: Ing. Kateřina Motyčková, katerina.motyckova@olomouc.eu
(04.04.2018 10:15)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Milan Král následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Komenského, nábřeží Přemyslovců - ***nízká kvalita přechodu pro chodce
Olomouc-střed / nábřeží Přemyslovců
Na odbočce z ulice Komenského na nábřeží Přemyslovců je patrná nízká**** kvalita přechodu pro chodce a taky trvalá péče o vozovku.
*****
Žádám o okamžitou opravu.
Vše je patrné z přiložených fotografií.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1097




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1097


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 03.01.2018 11:49

Dle sdělení Magistrátu města Olomouce je podnět evidován v evidenci hlášených závad na komunikacích MMO. Podnět bude vyřešen na jaře. Podrobnější informace o řešení podnětu poskytneme, jakmile je budeme mít k dispozici.

Portál Chodím Olomoucí



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


nábřeží Přemyslovců, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Neschůdný a nebezpečný chodník, Sokolská ulice

Olomouc-střed, 04. září 2017 S odpovědí

Čistota v Čechových sadech, ne moc hezké lavičky

Olomouc-střed, 17. duben 2017 S odpovědí

Rozbitý chodník u parku na Krapkově ulici

Olomouc-západ, 04. říjen 2018 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty