zastávka MHD Tržnice na třídě Svobody - elektronický oznamník

Zodpovědnost: Dopravní podnik města Olomouce

Zastávka MHD Tržnice

Elektronický oznamník příjezdů a odjezdů je rezavý, prosíme o opravu.

Zaslal: Stanislav Klouda, 07.11.2017 v 15:19

Olomouc-střed-

Aktualizace podnětu

08.11.2017

Lucie Juřicová přidala následující aktualizace podnětu:

Dávám panu Kloudovi za pravdu, tramvajový oznamník s elektronickou cedulí
je již rezavý jako liška. Je to ostuda. Žádám o natření a nebo o výměnu.


 
 

09.11.2017

Karel přidal následující aktualizace podnětu:

Předpokládám, že nikdo si nežádá celou výměnu oznamníku, ale **** povrchovou úpravu.

Pozn. redakčně upraveno

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martina Krčová, DPMO, krcova@dpmo.cz
(07.11.2017 15:19)

Paní inženýrko,

dovoluji si zaslat obdobní projekt jako posledně. Předem děkuji za odpověď a přeji vše dobré, Matúš Šucha


Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Stanislav Klouda následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
zastávka MHD Tržnice na třídě Svobody - elektronický oznamník
Olomouc-střed / třída Svobody
Zastávka MHD Tržnice

Elektronický oznamník příjezdů a odjezdů je rezavý, prosíme o opravu.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1100




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1100


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 09.11.2017 15:41

Stav Vámi uvedené konstrukce informačního zařízení byl zhodnocen na základě místního šetření, kde bylo zhodnoceno, že daná konstrukce vykazuje pouze povrchovou korozi. Tento jev nemá vliv na stabilitu dané konstrukce a bezpečnost kolemjdoucích.

Vzhledem k celkovému množství železných konstrukcí (označník, držák IZ,…) ve správě DPMO probíhá výměna postupně dle plánu s ohledem na technický stav dané konstrukce, finančních a kapacitních možností.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Adam Bílek:
Seškrábat a natřít, tak by se to mělo ihned vyřešit, ** DPMO.

23.12.2017 v 00:00    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


třída Svobody, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

(Ne)existující přechod v ulici Kateřinská

Olomouc-střed, 20. leden 2017 S odpovědí

Barvířská, parkování na chodníku

Olomouc-střed, 10. srpen 2017 S odpovědí

Zastávka tramvají Vejdovského by si hodně zasloužila natřít zábradlí

Nové Hodolany, 13. leden 2018 Čekající na odpověď

Informační panely na spojích MHD

Nové Hodolany, 19. leden 2017 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty