Zastávka MHD Dvořákova - velmi udržovaná a v pěkném stavu

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Propadlá popraskaná asfaltová plocha. Vyřezané díry v asfaltu, velmi nebezpečné pro cestující. Rozbitý, špinavý přístřešek. Žádám o opravu a pravidelné kontroly stavu zastávek MHD.

Zaslal: Zita Senková, 29.11.2017 v 16:45

Tabulový Vrch-
 
 
 
 
 

Aktualizace podnětu

24.05.2018

Jiří Kobza přidal následující aktualizace podnětu:

Řekl bych, že je po šesti měsících od vznesení žádosti o opravu čas na seriózní odpověď z olomoucké radnice. Doufám, že se k tomu postaví čelem a tu nepěknou ostudnou zastávku dají rychle do pořádku.
Prosím pane Šůcho o urgenci opravy.

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Lunáček, Martin.Lunacek@olomouc.eu
(29.11.2017 16:45)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Zita Senková následující podnět, který je lokalizován na území městské části Tabulový Vrch:
Zastávka MHD Dvořákova - velmi udržovaná a v pěkném stavu
Tabulový Vrch / Foerstrova
Propadlá popraskaná asfaltová plocha. Vyřezané díry v asfaltu, velmi nebezpečné pro cestující. Rozbitý, špinavý přístřešek. Žádám o opravu a pravidelné kontroly stavu zastávek MHD.

Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1106




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1106


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Lunáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(03.03.2018 11:58)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Zita Senková následující podnět, který je lokalizován na území městské části Tabulový Vrch:
Zastávka MHD Dvořákova - velmi udržovaná a v pěkném stavu
Tabulový Vrch / Foerstrova
Propadlá popraskaná asfaltová plocha. Vyřezané díry v asfaltu, velmi nebezpečné pro cestující. Rozbitý, špinavý přístřešek. Žádám o opravu a pravidelné kontroly stavu zastávek MHD.

Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1106




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1106


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odeslaná zpráva: Ing. Svatopluk Kukla, svatopluk.kukla@olomouc.eu
(04.04.2018 10:21)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Zita Senková následující podnět, který je lokalizován na území městské části Tabulový Vrch:
Zastávka MHD Dvořákova - velmi udržovaná a v pěkném stavu
Tabulový Vrch / Foerstrova
Propadlá popraskaná asfaltová plocha. Vyřezané díry v asfaltu, velmi nebezpečné pro cestující. Rozbitý, špinavý přístřešek. Žádám o opravu a pravidelné kontroly stavu zastávek MHD.

Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1106




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1106


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Foerstrova, Tabulový Vrch
 

Podobné podněty

Nepořádek v parku Malého prince

Tabulový Vrch, 09. červenec 2017 Čekající na odpověď

Bývalé stanoviště popelnic Kmochova 8

Tabulový Vrch, 14. září 2017 S odpovědí

Rozbité obrubníky na zastávce tramvají Šibeník

Olomouc-západ, 13. červenec 2017 Vyřešený

Zastávka tramvají Vejdovského by si hodně zasloužila natřít zábradlí

Nové Hodolany, 13. leden 2018 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty