Rozbitý, propadlý a značně zarostlý chodník v ulici Družební

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Chodník na Družební ulici je dlouhodobě neudržovaný. Na několika místech se hrozivě propadá až o desítky centimetrů a případě náledí se místo stává životu nebezpečné. Proto prosíme o rychlou nápravu. Děkujeme

Zaslal: Brunoš Pytlíček, 08.12.2017 v 20:39

Nové Sady-
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Jaroslav Šulc, jaroslav.sulc@olomouc.eu
(08.12.2017 20:39)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Brunoš Pytlíček následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nové Sady:
Rozbitý, propadlý a značně zarostlý chodník v ulici Družební
Nové Sady / Družební
Chodník na Družební ulici je dlouhodobě neudržovaný. Na několika místech se hrozivě propadá až o desítky centimetrů a případě náledí se místo stává životu nebezpečné. Proto prosíme o rychlou nápravu. Děkujeme
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1110




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1110


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Družební, Nové Sady
 

Podobné podněty

Neuměrně krátká zelená u přechodu do Šantovky

Nové Sady, 23. leden 2017 S odpovědí

zaplevelený trávník Werichova 14,16,18

Nové Sady, 30. březen 2017 Vyřešený

Chybí cyklostojan

Olomouc-střed, 23. prosinec 2017 Čekající na odpověď

Chodník na Vídeňské ulici u domů č. 20 až 26

Olomouc-střed, 09. červenec 2017 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty