Nová výsadba stromů na Voskovcové ulici není kompletní.

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Prosíme o zasazení nového stromu, ten neukotvený bohužel nevydržel. Děkujeme

Zaslal: Brunoš Pytlíček, 11.12.2017 v 07:45

Nové Sady-
 
 

Aktualizace podnětu

19.12.2017

Bruno Pytlíček přidal následující aktualizace podnětu:

Tady máme splněno a ta rychlost. Klobouk dolů!


02.01.2018

poděkování přidal následující aktualizace podnětu:

Děkujeme Vám paní Štěpánková z životního prostředí.

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Lunáček, Martin.Lunacek@olomouc.eu
(11.12.2017 07:45)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Brunoš Pytlíček následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nové Sady:
Nová výsadba stromů na Voskovcové ulici není kompletní.
Nové Sady / Voskovcova
Prosíme o zasazení nového stromu, ten neukotvený bohužel nevydržel. Děkujeme
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1111




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1111


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Voskovcova, Nové Sady
 

Podobné podněty

Rozbitý chodník před domem Velkomoravská 37

Nové Sady, 13. červenec 2017 S odpovědí

Rozbitý chodník na konci Mišákovy ulice

Nové Sady, 03. březen 2017 S odpovědí

Milady Horákové, neudržovany propadlý kanál na dešťovou vodu

Nové Hodolany, 05. září 2017 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty