Špatně nastavený semafor na ulici Velkomoravská

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Na křižovatce ulic Velkomoravská a Rooseveltova je nastaven semafor pro chodce na velmi krátkou dobu, proto nelze přejít celou ulici najednou. Je to velmi obtěžující a také nebezpečné, jelikož hodně lidi se snaží přejít najednou, ale už se na ně rozjíždí auta. Jedná se o přecházení od bývalého Mountfieldu směrem na druhou stranu Velkomoravské.

Zaslal: Jan Tesařík, 15.12.2017 v 07:35

Nové Sady-

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Lunáček, Martin.Lunacek@olomouc.eu
(15.12.2017 07:35)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Jan Tesařík následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nové Sady:
Špatně nastavený semafor na ulici Velkomoravská
Nové Sady / Rooseveltova
Na křižovatce ulic Velkomoravská a Rooseveltova je nastaven semafor pro chodce na velmi krátkou dobu, proto nelze přejít celou ulici najednou. Je to velmi obtěžující a také nebezpečné, jelikož hodně lidi se snaží přejít najednou, ale už se na ně rozjíždí auta. Jedná se o přecházení od bývalého Mountfieldu směrem na druhou stranu Velkomoravské.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1112




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1112


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Lunáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(03.03.2018 11:58)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Jan Tesařík následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nové Sady:
Špatně nastavený semafor na ulici Velkomoravská
Nové Sady / Rooseveltova
Na křižovatce ulic Velkomoravská a Rooseveltova je nastaven semafor pro chodce na velmi krátkou dobu, proto nelze přejít celou ulici najednou. Je to velmi obtěžující a také nebezpečné, jelikož hodně lidi se snaží přejít najednou, ale už se na ně rozjíždí auta. Jedná se o přecházení od bývalého Mountfieldu směrem na druhou stranu Velkomoravské.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1112




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1112


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odeslaná zpráva: Petr Nezhyba, petr.nezhyba@olomouc.eu
(04.04.2018 10:23)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Jan Tesařík následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nové Sady:
Špatně nastavený semafor na ulici Velkomoravská
Nové Sady / Rooseveltova
Na křižovatce ulic Velkomoravská a Rooseveltova je nastaven semafor pro chodce na velmi krátkou dobu, proto nelze přejít celou ulici najednou. Je to velmi obtěžující a také nebezpečné, jelikož hodně lidi se snaží přejít najednou, ale už se na ně rozjíždí auta. Jedná se o přecházení od bývalého Mountfieldu směrem na druhou stranu Velkomoravské.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1112




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1112


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Rooseveltova, Nové Sady
 

Podobné podněty

Polská ulice - díra v chodníku

Nové Sady, 08. červenec 2017 Vyřešený

Zelená současně pro auta i chodce u Šantovky

Nové Sady, 08. únor 2017 S odpovědí

Chybějící semafor u sokolovny (17. listopadu)

Olomouc-střed, 28. prosinec 2016 S odpovědí

Wurmova, kvalitní montáž dopravní značky

Olomouc-střed, 15. srpen 2017 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty