Řidiči aut jezdí přes chodník a trávník - Zeyerova ulice

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Žádáme zabránit neukázněným řidičům jezdit přes chodník a trávník na Zeyerově ulici. Žádáme o okamžitou montáž zábradlí nebo zábranných sloupků.

Zaslal: Jakub Jeništa, 14.12.2017 v 23:38

Nové Hodolany-
 
 

Aktualizace podnětu

26.03.2018

Alois Švehlík přidal následující aktualizace podnětu:

Aktualizace ze dne 26. 3. - viz přiložené foto.

**** Redakčně upraveno.


 
 
 
 
 

26.03.2019

Bezděk přidal následující aktualizace podnětu:

Za více jak rok nedokázali z radnice cokoliv udělat. Žádný zábranný sloupek, žadný trávník.
Jak dlouho ještě budeme čekat? Rok, dva, tři?


Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Lunáček, Martin.Lunacek@olomouc.eu
(14.12.2017 23:38)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Jakub Jeništa následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nové Hodolany:
Řidiči aut jezdí přes chodník a trávník - Zeyerova ulice
Nové Hodolany / Zeyerova
Žádáme zabránit neukázněným řidičům jezdit přes chodník a trávník na Zeyerově ulici. Žádáme o okamžitou montáž zábradlí nebo zábranných sloupků.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1113




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1113


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Lunáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(03.03.2018 11:58)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Jakub Jeništa následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nové Hodolany:
Řidiči aut jezdí přes chodník a trávník - Zeyerova ulice
Nové Hodolany / Zeyerova
Žádáme zabránit neukázněným řidičům jezdit přes chodník a trávník na Zeyerově ulici. Žádáme o okamžitou montáž zábradlí nebo zábranných sloupků.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1113




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1113


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Zeyerova, Nové Hodolany
 

Podobné podněty