Žerotínovo náměstí - dlažba

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Velké díra na dlažbě na Žerotínově náměstí byla nekvalitně opravena - asi Technické služby Olomouc a také Odbor správy městských komunikací z olomoucké radnice. Prosíme o opravu...

Fotografie ukazují na daný problém.

**** Redakčně upraveno.

Zaslal: Mojmír Březina, 15.12.2017 v 07:41

Olomouc-střed-
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Jaroslav Šulc, jaroslav.sulc@olomouc.eu
(15.12.2017 07:41)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Mojmír Březina následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Žerotínovo náměstí - dlažba
Olomouc-střed / Žerotínovo náměstí
Velké díra na dlažbě na Žerotínově náměstí byla nekvalitně opravena - asi Technické služby Olomouc a také Odbor správy městských komunikací z olomoucké radnice. Prosíme o opravu...

Fotografie ukazují na daný problém.

**** Redakčně upraveno.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1114




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1114


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Žerotínovo náměstí, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Semafor na ulici Dobrovského

Olomouc-střed, 08. červenec 2017 S odpovědí

Znečištěné dětské hřiště Nedbalova ul.

Topolany, 12. červen 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty