Náměstí republiky - rozbitá zídka se sedátky u zastávky tramvají

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Na náměstí Republiky je rozbitá kamenná zídka se sedátky u zastávky tramvají. Žádám o rychlou opravu.

Zaslal: Michal Švehla, 19.12.2017 v 23:44

Olomouc-střed-
 
 

Aktualizace podnětu

28.05.2018

Holý přidal následující aktualizace podnětu:

Řekl bych, že je po pěti měsících od vznesení žádosti o opravu čas na seriózní odpověď z olomoucké radnice. Doufám, že se k tomu postaví čelem a kamennou zídku se sedátky dají rychle do pořádku.
Prosím pane Šůcho o urgenci opravy.

05.06.2018

Miloš B. přidal následující aktualizace podnětu:

Zídka a z ní vypadávající kvádr je již opravena.

****

Kvalita opravy není dobrá.

Upraveno a kráceno redakcí.


 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Lunáček, Martin.Lunacek@olomouc.eu
(19.12.2017 23:44)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Michal Švehla následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Náměstí republiky - rozbitá zídka se sedátky u zastávky tramvají
Olomouc-střed / náměstí Republiky
Na náměstí Republiky je rozbitá kamenná zídka se sedátky u zastávky tramvají. Žádám o rychlou opravu.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1115




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1115


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Lunáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(03.03.2018 11:59)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Michal Švehla následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Náměstí republiky - rozbitá zídka se sedátky u zastávky tramvají
Olomouc-střed / náměstí Republiky
Na náměstí Republiky je rozbitá kamenná zídka se sedátky u zastávky tramvají. Žádám o rychlou opravu.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1115




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1115


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odeslaná zpráva: Bohuslav Kolovratník, bohuslav.kolovratnik@olomouc.eu
(04.04.2018 10:24)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Michal Švehla následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Náměstí republiky - rozbitá zídka se sedátky u zastávky tramvají
Olomouc-střed / náměstí Republiky
Na náměstí Republiky je rozbitá kamenná zídka se sedátky u zastávky tramvají. Žádám o rychlou opravu.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1115




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1115


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


náměstí Republiky, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Uhelná, poklop kanálu čouhá ** cca 15 cm nad dlažbu

Olomouc-střed, 25. září 2017 S odpovědí

Led na chodníku

Olomouc-střed, 08. únor 2017 Vyřešený

Neusazený hydrantový poklop na Pionýrské

Nová Ulice, 08. červenec 2017 Vyřešený

Neporiadok v okolí multifunkčného ihriska ulice Bystrovanská

Staré Hodolany, 26. únor 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty