Chybí cyklostojan

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Mezi mostem do Rozária a schody chybí cyklostojan, docela by se hodil v místech naproti mostu do Rozária, jelikož je zde zákaz vjezdu kolům a zároveň zde nechávají kola studenti, kteří dále pokračují pěšky do schodů ke konviktu.

Zaslal: Jan triska, 23.12.2017 v 08:27

Olomouc-střed-

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Stanislav Losert, Stanislav.Losert@olomouc.eu
(23.12.2017 08:27)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Jan triska následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Chybí cyklostojan
Olomouc-střed / Na Hradě
Mezi mostem do Rozária a schody chybí cyklostojan, docela by se hodil v místech naproti mostu do Rozária, jelikož je zde zákaz vjezdu kolům a zároveň zde nechávají kola studenti, kteří dále pokračují pěšky do schodů ke konviktu.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1116




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1116


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Lunáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(03.03.2018 11:59)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Jan triska následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Chybí cyklostojan
Olomouc-střed / Na Hradě
Mezi mostem do Rozária a schody chybí cyklostojan, docela by se hodil v místech naproti mostu do Rozária, jelikož je zde zákaz vjezdu kolům a zároveň zde nechávají kola studenti, kteří dále pokračují pěšky do schodů ke konviktu.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1116




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1116


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Na Hradě, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Rozbitý chodník na ulici Kateřinská

Olomouc-střed, 28. listopad 2016 Vyřešený

Lavička naproti soudu na třídě Svobody

Olomouc-střed, 13. únor 2018 Čekající na odpověď

Rozbitý chodník v ulici Zikova

Nové Sady, 25. červenec 2017 S odpovědí

Díra u kanálu - ulice Zikova

Nové Sady, 14. září 2017 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty