Rozbitý chodník na Erbenově ulici

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Žádám opravit rozbitý chodník na Erbenově ulici .

Zaslal: Zdeněk Zítka, 31.12.2017 v 09:18

Olomouc-západ-
 
 
 
 
 
 

Aktualizace podnětu

24.01.2018

Zdeněk přidal následující aktualizace podnětu:

Aktualizace stavu podnětu viz foto.

****
Redakčně upraveno.


 
 

25.01.2018

Erben Jaromír přidal následující aktualizace podnětu:

Pane Šúcho, hlavně nenapsat pravdu, že ? Styďte se za cenzuru.

Odpověď Chodím Olomoucí:

Dobrý den, pane Erbene,

děkujeme za Vaši zprávu. Zveřejňujeme pouze faktické informace - v uvedené aktualizaci se jedná o fotografie.

S pozdravem, Matúš Šucha

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Jaroslav Šulc, jaroslav.sulc@olomouc.eu
(31.12.2017 09:18)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Zdeněk Zítka následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-západ:
Rozbitý chodník na Erbenově ulici
Olomouc-západ / Erbenova
Žádám opravit rozbitý chodník na Erbenově ulici .
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1119




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1119


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Erbenova, Olomouc-západ
 

Podobné podněty

Díry na chodníku a vozovce v ulici Wellnerova

Olomouc-západ, 17. duben 2017 S odpovědí

Sokolská, nebezpečný obrubník

Olomouc-střed, 01. srpen 2017 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty