Jeremenkova - prostor před nádražím, přenosné mísy na květiny

Zodpovědnost: Barbora Melicharová

Kdo se prosím stará o přenosné mísy na květiny a na městskou zeleň před vlakovým nádražím na Jeremenkově ulici?
Je jasné, že v prosinci tam nic nepokvete, ale nemusela by ta mísa sloužit jako odpadkový koš.
Měla by se na zimu zakrýt nebo odvézt a nebo by se z ní měly pravidelně vynášet odpadky.
Žádám o patřičný zásah a okamžitou nápravu.

Zaslal: Zdeněk Zítka, 31.12.2017 v 09:14

Nové Hodolany-
 
 
 

Aktualizace podnětu

03.01.2018

Hana Šilerová přidala následující aktualizace podnětu:

Děkujeme za opatření, odpadky byly z květináče již odstraněny, nyní je z něj jen popelník. Žádáme o opakovaný úklid včetně nedopaůlků.


05.01.2018

Zdeněk přidal následující aktualizace podnětu:

Ta stávající hrozná špína přeci není "vyřešení"!

___
Odpověď.

Pane Zdeňku,

souhlasím s Vámi. Původní podnět zněl (mimo jiné) uklidit odpadky v nádobě, co bylo provedeno. Samozřejmě stav není ideální, budeme na zajišťování úklidu nadále upozorňovat.

S pozdravem, Matúš Šucha

24.01.2018

Zdeněk přidal následující aktualizace podnětu:

Nepořádek - viz foto

****
Redakčně upraveno.


 
 

05.02.2018

Zdeněk přidal následující aktualizace podnětu:

5. února 2018

***
Redakčně kráceno


16.03.2018

Kateřina Ptáčková přidala následující aktualizace podnětu:

Žádám o urgenci stanoviska odpovědné instituce pane Šůcho. Taková špína tam přeci nemůže trvale zůstat.

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Jitka Štěpánková, jitka.stepankova@olomouc.eu
(31.12.2017 09:14)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Zdeněk Zítka následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nové Hodolany:
Jeremenkova - prostor před nádražím, přenosné mísy na květiny
Nové Hodolany / Jeremenkova
Kdo se prosím stará o přenosné mísy na květiny a na městskou zeleň před vlakovým nádražím na Jeremenkově ulici?
Je jasné, že v prosinci tam nic nepokvete, ale nemusela by ta mísa sloužit jako odpadkový koš.
Měla by se na zimu zakrýt nebo odvézt a nebo by se z ní měly pravidelně vynášet odpadky.
Žádám o patřičný zásah a okamžitou nápravu.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1120




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1120


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odeslaná zpráva: Antonín Zívala, antonin.zivala@tsmo.cz
(04.04.2018 10:27)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Zdeněk Zítka následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nové Hodolany:
Jeremenkova - prostor před nádražím, přenosné mísy na květiny
Nové Hodolany / Jeremenkova
Kdo se prosím stará o přenosné mísy na květiny a na městskou zeleň před vlakovým nádražím na Jeremenkově ulici?
Je jasné, že v prosinci tam nic nepokvete, ale nemusela by ta mísa sloužit jako odpadkový koš.
Měla by se na zimu zakrýt nebo odvézt a nebo by se z ní měly pravidelně vynášet odpadky.
Žádám o patřičný zásah a okamžitou nápravu.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1120




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1120


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odeslaná zpráva: Barbora Melicharová, barbora.melicharova@olomouc.eu
(30.04.2018 09:00)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Zdeněk Zítka následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nové Hodolany:
Jeremenkova - prostor před nádražím, přenosné mísy na květiny
Nové Hodolany / Jeremenkova
Kdo se prosím stará o přenosné mísy na květiny a na městskou zeleň před vlakovým nádražím na Jeremenkově ulici?
Je jasné, že v prosinci tam nic nepokvete, ale nemusela by ta mísa sloužit jako odpadkový koš.
Měla by se na zimu zakrýt nebo odvézt a nebo by se z ní měly pravidelně vynášet odpadky.
Žádám o patřičný zásah a okamžitou nápravu.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1120




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1120



Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí



Jméno odesílatele: Matúš Šucha
Datum narození: 26. 4. 1980
Adresa: Křížkovského 8, 771 40 Olomouc

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Jeremenkova, Nové Hodolany
 

Podobné podněty

Chodník na ulici kpt. Nálepky je plný obrovských kaluží

Nové Hodolany, 11. červenec 2017 S odpovědí

Uschlý strom na Voskovcové

Nové Sady, 09. červenec 2018 Čekající na odpověď

Neudržované, zanedbané a poničené lavičky na ulici Nedvědova (Povel)

Povel, 09. červenec 2018 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty