Odstranění zbytku bývalého osvětlovacího sloupu - Jiřího z Poděbrad

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Žádám odborné odstranění zbytku bývalého osvětlovacího sloupu na nároží Žižkova náměstí a ulice Jiřího z Poděbrad. Sloup je hned za zábradlím mostu.
Také je možno uklidit nepořádek napadaný ke břehům Mlýnské ho potoka.

**** Redakčně zkráceno.

Zaslal: Bohuslav Kloubec, 31.12.2017 v 09:11

Olomouc-střed-
 
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Jaroslav Šulc, jaroslav.sulc@olomouc.eu
(31.12.2017 09:11)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Bohuslav Kloubec následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Odstranění zbytku bývalého osvětlovacího sloupu - Jiřího z Poděbrad
Olomouc-střed / Žižkovo náměstí
Žádám odborné odstranění zbytku bývalého osvětlovacího sloupu na nároží Žižkova náměstí a ulice Jiřího z Poděbrad. Sloup je hned za zábradlím mostu.
Také je možno uklidit nepořádek napadaný ke břehům Mlýnské ho potoka.

**** Redakčně zkráceno.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1121




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1121


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odeslaná zpráva: Petr Nezhyba, petr.nezhyba@olomouc.eu
(04.04.2018 10:26)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Bohuslav Kloubec následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Odstranění zbytku bývalého osvětlovacího sloupu - Jiřího z Poděbrad
Olomouc-střed / Žižkovo náměstí
Žádám odborné odstranění zbytku bývalého osvětlovacího sloupu na nároží Žižkova náměstí a ulice Jiřího z Poděbrad. Sloup je hned za zábradlím mostu.
Také je možno uklidit nepořádek napadaný ke břehům Mlýnské ho potoka.

**** Redakčně zkráceno.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1121




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1121


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 05.04.2018 08:42

Zbytek sloupu byl pracovníky TSMO, a.s. odstraněn na začátku roku 2018.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Žižkovo náměstí, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Šel někdy někdo z radnice v Olomouci ulicí Křivá?

Olomouc-střed, 25. duben 2017 S odpovědí

Vrak auta na ul. Wolkerova

Olomouc-západ, 17. květen 2017 Vyřešený

Zničené informačné tabule na ul. Hodolanská

Staré Hodolany, 16. listopad 2017 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty