Zničené obrubníky na zastávce MHD - Palackého

Zodpovědnost: Dopravní podnik města Olomouce

Len pozrite na priložené fotografie. Hrozí úraz cestujúcich. Opravte to.

Zaslal: Peter Poruba, 05.01.2018 v 16:21

Olomouc-střed-
 
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martina Krčová, krcova@dpmo.cz
(05.01.2018 16:21)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Peter Poruba následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Zničené obrubníky na zastávce MHD - Palackého
Olomouc-střed / Palackého
Len pozrite na priložené fotografie. Hrozí úraz cestujúcich. Opravte to.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1124




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1124


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 12.12.2018 15:44

Dle sdělení Magistrátu města Olomouce je podnět evidován v evidenci hlášených závad na komunikacích MMO. Podnět bude řešen dle kapacitních, finančních a klimatických podmínek. Podrobnější informace o řešení podnětu poskytneme, jakmile je budeme mít k dispozici.

Portál Chodím Olomoucí



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Palackého, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Parkování na chodníku v centru na Denisově ulici

Olomouc-střed, 14. září 2017 Čekající na odpověď

zastávka MHD Tržnice na třídě Svobody - elektronický oznamník

Olomouc-střed, 07. listopad 2017 S odpovědí

Nahradit lavici na zastávce U Mlýna jinou

Holice, 13. únor 2017 Vyřešený

Automat na jízdenky Nové Sady žel.stanice

Nové Sady, 08. únor 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty