Silně znečištěná ulice Krakovská

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Nedá se tu pro bahno a špínu ani přejít napříč vozovkou. Žádám o okamžité vyčištění vozovky.

Zaslal: Miloš Mareš, 10.01.2018 v 18:34

Nové Sady-
 
 
 

Aktualizace podnětu

13.01.2018

Karel Fiala přidal následující aktualizace podnětu:

Měl by v prvé řadě konat stavební úřad (státní správa na Magistrátu města Olomouce). Ve stavebním povolení je jistě obsažena povinnost stavebníka, že nesmí znečišťovat přilehlé veřejné komunikace a pokud se tak přeci jenom stane, musí zněčištěné komunikace okamžitě uklidit. Stavební firma stavějící přilehlé sídliště by podle stavebního zákona měla dostat velmi tučnou pokutu.

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Lunáček, Martin.Lunacek@olomouc.eu
(10.01.2018 18:34)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Miloš Mareš následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nové Sady:
silně znečištěná ulice Krakovská
Nové Sady / Krakovská
Nedá se tu pro bahno a špínu ani přejít napříč vozovkou. Žádám o okamžité vyčištění vozovky.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1126




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1126


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Lunáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(03.03.2018 12:00)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Miloš Mareš následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nové Sady:
Silně znečištěná ulice Krakovská
Nové Sady / Krakovská
Nedá se tu pro bahno a špínu ani přejít napříč vozovkou. Žádám o okamžité vyčištění vozovky.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1126




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1126


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odeslaná zpráva: Ing. Jitka Štěpánková, jitka.stepankova@olomouc.eu
(04.04.2018 10:29)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Miloš Mareš následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nové Sady:
Silně znečištěná ulice Krakovská
Nové Sady / Krakovská
Nedá se tu pro bahno a špínu ani přejít napříč vozovkou. Žádám o okamžité vyčištění vozovky.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1126




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1126


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Krakovská, Nové Sady
 

Podobné podněty

Polská ulice, u Šantovky, ohnuté kovové sloupky

Nové Sady, 25. září 2017 S odpovědí

Rooseveltova, laguna na přechodu pro chodce a rozbitý kanál

Nové Sady, 19. září 2017 Vyřešený

Nebezpečný kanál - Mozartova ulice

Olomouc-západ, 12. červen 2017 Čekající na odpověď

Chýbajúci kanalizačný poklop na ul. Bystrovanská

Staré Hodolany, 05. únor 2018 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty