malá Hynaisova u parku - devastovaná veřejná zeleň a obrubníky

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Stavební firma bezohledně ničí devastovaná veřejná zeleň parku a obrubníky podél komunikace u Litovelské branky.
Žádám o zamezení tohoto vandalství a opravu obrubníků.

Zaslal: Miloš Mareš, 10.01.2018 v 18:41

Olomouc-střed-
 
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Lunáček, Martin.Lunacek@olomouc.eu
(10.01.2018 18:41)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Miloš Mareš následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
malá Hynaisova u parku - devastovaná veřejná zeleň a obrubníky
Olomouc-střed / Hynaisova
Stavební firma bezohledně ničí devastovaná veřejná zeleň parku a obrubníky podél komunikace u Litovelské branky.
Žádám o zamezení tohoto vandalství a opravu obrubníků.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1127




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1127


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Lunáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(03.03.2018 12:00)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Miloš Mareš následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
malá Hynaisova u parku - devastovaná veřejná zeleň a obrubníky
Olomouc-střed / Hynaisova
Stavební firma bezohledně ničí devastovaná veřejná zeleň parku a obrubníky podél komunikace u Litovelské branky.
Žádám o zamezení tohoto vandalství a opravu obrubníků.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1127




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1127


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odeslaná zpráva: Ing. Jitka Štěpánková, jitka.stepankova@olomouc.eu
(04.04.2018 10:30)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Miloš Mareš následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
malá Hynaisova u parku - devastovaná veřejná zeleň a obrubníky
Olomouc-střed / Hynaisova
Stavební firma bezohledně ničí devastovaná veřejná zeleň parku a obrubníky podél komunikace u Litovelské branky.
Žádám o zamezení tohoto vandalství a opravu obrubníků.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1127




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1127


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 12.12.2018 15:45

Dle sdělení Magistrátu města Olomouce je podnět evidován v evidenci hlášených závad na komunikacích MMO. Podnět bude řešen dle kapacitních, finančních a klimatických podmínek. Podrobnější informace o řešení podnětu poskytneme, jakmile je budeme mít k dispozici.

Portál Chodím Olomoucí



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Hynaisova, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Nerovný chodník ve Vodární ulici

Olomouc-střed, 28. listopad 2016 S odpovědí

V Sokolské ulici je rozbitý chodník před domem 30

Olomouc-střed, 29. květen 2017 S odpovědí

Přerostlý živý plot

Olomouc-západ, 22. srpen 2017 Čekající na odpověď

Bývalé stanoviště popelnic Kmochova 8

Tabulový Vrch, 14. září 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty