Vejdovského - laguna na přechodu pro chodce

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Chodník u přechodu pro chodce přes ulici Vejdovského je propadlý. Odkanalizování vozovky je vadné, nejvýše je položená dešťová vpusť a voda nechce téct do kopce.
Prosím o opravu, předláždění chodníku a hmatné dlažby pro nevidomé a snížení úrovně dešťové vpusti.

Pozn. Redakčně zkráceno.

Zaslal: Jaroslav Gavenda, 13.01.2018 v 13:25

Nové Hodolany-
 
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Jaroslav Šulc, jaroslav.sulc@olomouc.eu
(13.01.2018 13:25)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Jaroslav Gavenda následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nové Hodolany:
Vejdovského - laguna na přechodu pro chodce
Nové Hodolany / Vejdovského
Chodník u přechodu pro chodce přes ulici Vejdovského je propadlý. Odkanalizování vozovky je vadné, nejvýše je položená dešťová vpusť a voda nechce téct do kopce.
Prosím o opravu, předláždění chodníku a hmatné dlažby pro nevidomé a snížení úrovně dešťové vpusti.

Pozn. Redakčně zkráceno.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1128




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1128


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 06.01.2019 13:22

Dle sdělení Magistrátu města Olomouce je podnět evidován v evidenci hlášených závad na komunikacích MMO. Podnět bude řešen dle kapacitních, finančních a klimatických podmínek. Podrobnější informace o řešení podnětu poskytneme, jakmile je budeme mít k dispozici.

Portál Chodím Olomoucí



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Vejdovského, Nové Hodolany
 

Podobné podněty

Rozbitý chodník na nároží ulic Dukelská a U soutoku

Nové Hodolany, 25. říjen 2017 S odpovědí

Parkování aut na chodníku na Masarykově třídě 59

Nové Hodolany, 09. červenec 2017 S odpovědí

Šel někdy někdo z radnice v Olomouci ulicí Křivá?

Olomouc-střed, 25. duben 2017 Vyřešený

Rozbitá dlažba chodníku Welnerova do Dolní hejčínské

Olomouc-západ, 13. červen 2018 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty