Půlmetrový schod u chodníku na Voskovcové ulici nechrání zábradlí.

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Půlmetrový schod u chodníku na Voskovcové ulici nechrání zábradlí. Chodník je opravdu velmi nebezpečný a to zvláště pro děti. Proto prosíme o rychlou nápravu. Děkujeme

Zaslal: Brunoš Pytlíček, 14.01.2018 v 22:19

Nové Sady-
 
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Jaroslav Šulc, jaroslav.sulc@olomouc.eu
(14.01.2018 22:19)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Brunoš Pytlíček následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nové Sady:
Půlmetrový schod u chodníku na Voskovcové ulici nechrání zábradlí.
Nové Sady / Voskovcova
Půlmetrový schod u chodníku na Voskovcové ulici nechrání zábradlí. Chodník je opravdu velmi nebezpečný a to zvláště pro děti. Proto prosíme o rychlou nápravu. Děkujeme

Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1130




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1130


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 12.12.2018 15:47

Dle sdělení Magistrátu města Olomouce se jedná o novostavbu, v roce, kdy došlo ke kolaudaci, chodník odpovídal normám.

Portál Chodím Olomoucí



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Voskovcova, Nové Sady
 

Podobné podněty

Špatně nastavený semafor na ulici Velkomoravská

Nové Sady, 15. prosinec 2017 Čekající na odpověď

Rooseveltova, laguna na přechodu pro chodce a rozbitý kanál

Nové Sady, 19. září 2017 Vyřešený

tř. Svobody, chodník se bortí do příkopu, prasklina uprostřed

Olomouc-střed, 31. říjen 2017 S odpovědí

Péče řádného hospodáře o vozovku v ulici Domovina

Olomouc-střed, 17. srpen 2017 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty