Nefunkční hodiny u Výstaviště Flora

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Hodiny u tramvajové zastávky Výstaviště Flora stále čekají na nový rok.

Zaslal: Helena Kopecká, 20.01.2018 v 21:00

Olomouc-západ-
 
 

Aktualizace podnětu

18.06.2018

Helena Kopecká přidal následující aktualizace podnětu:

Podnět je již vyřešen.

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Lunáček, Martin.Lunacek@olomouc.eu
(20.01.2018 21:00)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Helena Kopecká následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-západ:
Nefunkční hodiny u Výstaviště Flora
Olomouc-západ / Wolkerova
Hodiny u tramvajové zastávky Výstaviště Flora stále čekají na nový rok.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1131




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1131


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Lunáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(03.03.2018 12:00)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Helena Kopecká následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-západ:
Nefunkční hodiny u Výstaviště Flora
Olomouc-západ / Wolkerova
Hodiny u tramvajové zastávky Výstaviště Flora stále čekají na nový rok.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1131




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1131


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Wolkerova, Olomouc-západ
 

Podobné podněty