Stojíte o sušáky na prádlo a klepače?

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Vyprat prádlo a pověsit ho venku na sušák anebo vyklepat z koberce prach na venkovním klepadle. Tradiční sídlištní obrázek v Olomouci. Mnohé jsou dnes už nepotřebné, zrezivělé a někdy i nebezpečné. Neuvažuje odbor správy majetku města o jejich odstranění?

Zaslal: Brunoš Pytlíček, 20.01.2018 v 21:00

Nová Ulice-
 
 
 

Aktualizace podnětu

30.01.2018

Marie Krejčí přidal následující aktualizace podnětu:

Ano, stojíme ! A proto je opravte!

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Lunáček, Martin.Lunacek@olomouc.eu
(20.01.2018 21:00)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Brunoš Pytlíček následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nová Ulice:
Stojíte o sušáky na prádlo a klepače?
Nová Ulice / Pionýrská
Vyprat prádlo a pověsit ho venku na sušák anebo vyklepat z koberce prach na venkovním klepadle. Tradiční sídlištní obrázek v Olomouci. Mnohé jsou dnes už nepotřebné, zrezivělé a někdy i nebezpečné. Neuvažuje odbor správy majetku města o jejich odstranění?


Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1132




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1132


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Lunáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(03.03.2018 12:01)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Brunoš Pytlíček následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nová Ulice:
Stojíte o sušáky na prádlo a klepače?
Nová Ulice / Pionýrská
Vyprat prádlo a pověsit ho venku na sušák anebo vyklepat z koberce prach na venkovním klepadle. Tradiční sídlištní obrázek v Olomouci. Mnohé jsou dnes už nepotřebné, zrezivělé a někdy i nebezpečné. Neuvažuje odbor správy majetku města o jejich odstranění?


Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1132




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1132


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Pionýrská, Nová Ulice
 

Podobné podněty

Propadlý chodník v ulici Za Vodojemem

Nová Ulice, 12. květen 2017 Vyřešený

Nebezpečný přechod pro chodce

Nová Ulice, 11. říjen 2017 Čekající na odpověď

Bezručovy sady, zmizlo zábradlí, ukradl jej někdo?

Olomouc-střed, 30. srpen 2017 S odpovědí

Tř. Svobody, ukradené kovové zábranné sloupky a zničená městská zeleň

Olomouc-střed, 17. srpen 2017 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty