Popelnice na chodníku

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Takto vypadá chodník na ulici Tylova, která je hned za hranicí městské památkové rezervace. Před každým vchodem stojí 2 až 3 popelnice (nejedná se o svozový den, popelnice tu stojí pořád). Existuje v Olomouci nějaká vyhláška či nařízení, podle kterého se musí popelnice schovávat do domu nebo na pozemek majitele?

Zaslal: Michal Doležel, 22.01.2018 v 21:36

Olomouc-střed-
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Lunáček, Martin.Lunacek@olomouc.eu
(22.01.2018 21:36)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Michal Doležel následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Popelnice na chodníku
Olomouc-střed / Tylova
Takto vypadá chodník na ulici Tylova, která je hned za hranicí městské památkové rezervace. Před každým vchodem stojí 2 až 3 popelnice (nejedná se o svozový den, popelnice tu stojí pořád). Existuje v Olomouci nějaká vyhláška či nařízení, podle kterého se musí popelnice schovávat do domu nebo na pozemek majitele?
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1133




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1133


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Lunáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(03.03.2018 12:01)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Michal Doležel následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Popelnice na chodníku
Olomouc-střed / Tylova
Takto vypadá chodník na ulici Tylova, která je hned za hranicí městské památkové rezervace. Před každým vchodem stojí 2 až 3 popelnice (nejedná se o svozový den, popelnice tu stojí pořád). Existuje v Olomouci nějaká vyhláška či nařízení, podle kterého se musí popelnice schovávat do domu nebo na pozemek majitele?
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1133




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1133


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Chodím Olomoucí:
Dobrý den, pane Doležele,

děkujeme za zprávu. Reakci zatím opravdu nemáme, požádáme MMO o informaci znovu. Děkujeme za pochopení s prodlevou odpovědi. Matúš Šucha

17.05.2018 v 12:03    

Michal Doležel:
Dobrý den, to opravdu není někdo z magistrátu schopen za 4 měsíce napsat odpověď?

17.05.2018 v 11:56    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Tylova, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Úzká stezka podél ulice Blahoslavova

Olomouc-střed, 28. prosinec 2016 S odpovědí

Kateřinská ulice, vyvrácené betonové dlaždice na chodníku

Olomouc-střed, 04. srpen 2017 S odpovědí

Krapkova ulice - vykotlaná obrovská nebezpečná díra v chodníku

Olomouc-západ, 28. leden 2018 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty