Krapkova ulice - vykotlaná obrovská nebezpečná díra v chodníku

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Ten chodník by si určitě zasloužil opravu. Podívejte se prosím na přiloženou fotku.

Zaslal: Michal Kričfaluši, 28.01.2018 v 20:22

Olomouc-západ-

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Jaroslav Šulc, jaroslav.sulc@olomouc.eu
(28.01.2018 20:22)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Michal Kričfaluši následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-západ:
Krapkova ulice - vykotlaná obrovská nebezpečná díra v chodníku
Olomouc-západ / Krapkova
Ten chodník by si určitě zasloužil opravu. Podívejte se prosím na přiloženou fotku.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1134




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1134


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Krapkova, Olomouc-západ
 

Podobné podněty

Neosvětlený chodník v ulici Na Šibeníku

Olomouc-západ, 28. listopad 2016 Čekající na odpověď

Propadlá cyklostezka a chodník mezi tř. Svobody a Vídeňskou

Olomouc-střed, 29. červen 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty