Na vozovce - propadlá dlažba chodníku

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Upozorňuji na rozbitý chodník na ulici Na vozovce. Je zde podemletá dlažba a při našlápnutí stříká na chodce bahno.

Zaslal: Ondřej Strejček, 31.01.2018 v 17:38

Olomouc-západ-
 
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Jaroslav Šulc, jaroslav.sulc@olomouc.eu
(31.01.2018 17:38)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Ondřej Strejček následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-západ:
Na vozovce - propadlá dlažba chodníku
Olomouc-západ / Na Vozovce
Upozorňuji na rozbitý chodník na ulici Na vozovce. Je zde podemletá dlažba a při našlápnutí stříká na chodce bahno.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1135




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1135


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Na Vozovce, Olomouc-západ
 

Podobné podněty

Nebezpečný kanál - Žilinská ulice

Olomouc-západ, 14. červenec 2017 Čekající na odpověď

Litovelská - díra v chodníku, rozbité schodiště

Olomouc-západ, 14. červenec 2017 Vyřešený

Akvapark na chodníku na třídě Svobody u Morgana

Olomouc-střed, 23. červen 2017 Vyřešený

Chodník na ulici kpt. Nálepky je plný obrovských kaluží

Nové Hodolany, 11. červenec 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty