Rozbitý chodník na ulici 17. listopadu

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Volné dlaždice chodníku - možnost zakopnutí, možnost úrazu (zvrtnutý kotník), pod dlaždicemi se drží voda (zašpinění oblečení), vizuálně velmi nehezké (není na to hezký pohled)

Zaslal: Tomáš Pohanka, 05.02.2018 v 10:15

Olomouc-střed-

Aktualizace podnětu

11.04.2018

Tomáš Pohanka přidal následující aktualizace podnětu:

Již opraveno, dlaždice se už nehýbou.

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Jaroslav Šulc, jaroslav.sulc@olomouc.eu
(05.02.2018 10:15)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Tomáš Pohanka následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Rozbitý chodník na ulici 17. listopadu
Olomouc-střed / třída 17. listopadu
Volné dlaždice chodníku - možnost zakopnutí, možnost úrazu (zvrtnutý kotník), pod dlaždicemi se drží voda (zašpinění oblečení), vizuálně velmi nehezké (není na to hezký pohled)
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1136




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1136


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Tomáš Pohanka:
Opraveno

11.04.2018 v 09:06    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


třída 17. listopadu, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Péče řádného hospodáře o vozovku v ulici Domovina

Olomouc-střed, 17. srpen 2017 Vyřešený

Přechod bez bezbariérového přístupu

Olomouc-střed, 28. listopad 2016 S odpovědí

"Plovoucí" chodník před domem Kosmonautů 23 a 25

Nové Hodolany, 25. leden 2017 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty