Rozbitý a vizuálně nehezký plot na ulici 17. listopadu

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Rezavý plot podél ulice 17. listopadu okolo stadionu, vypadlé a rozbité betonové desky

Zaslal: Tomáš Pohanka, 05.02.2018 v 10:16

Olomouc-střed-
 
 
 

Aktualizace podnětu

11.04.2018

Tomáš Pohanka přidal následující aktualizace podnětu:

Stále neřešeno


08.06.2018

Tomáš Pohanka přidal následující aktualizace podnětu:

kus plotu stále leží na chodníku před zastávkou autobusu.


08.06.2018

Tomáš Pohanka přidal následující aktualizace podnětu:

kus plotu stále leží na chodníku před zastávkou autobusu.


Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Lunáček, Martin.Lunacek@olomouc.eu
(05.02.2018 10:16)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Tomáš Pohanka následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Rozbitý a vizuálně nehezký plot na ulici 17. listopadu
Olomouc-střed / třída 17. listopadu
Rezavý plot podél ulice 17. listopadu okolo stadionu, vypadlé a rozbité betonové desky
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1137




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1137


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


třída 17. listopadu, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Dlažba - Úzká ulice

Olomouc-střed, 25. červenec 2017 S odpovědí

Rozbitý chodník na ulici 17. listopadu

Olomouc-střed, 05. únor 2018 Vyřešený

Polská ulice - díra v chodníku

Nové Sady, 08. červenec 2017 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty