Rozbitý chodník v ulici 17. listopadu

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Nekvalitní chodník plný prohlubní, kde se drží za deště voda (v zimě led). Žádný, nebo zarostlý obrubník způsobuje klikatění 'chodníku'.

Zaslal: Tomáš Pohanka, 05.02.2018 v 10:12

Olomouc-střed-

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Jaroslav Šulc, jaroslav.sulc@olomouc.eu
(05.02.2018 10:12)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Tomáš Pohanka následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Rozbitý chodník v ulici 17. listopadu
Olomouc-střed / třída 17. listopadu
Nekvalitní chodník plný prohlubní, kde se drží za deště voda (v zimě led). Žádný, nebo zarostlý obrubník způsobuje klikatění 'chodníku'.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1138




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1138


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 12.12.2018 15:50

Dle sdělení Magistrátu města Olomouce je podnět evidován v evidenci hlášených závad na komunikacích MMO. Podnět bude řešen dle kapacitních, finančních a klimatických podmínek. Podrobnější informace o řešení podnětu poskytneme, jakmile je budeme mít k dispozici.

Portál Chodím Olomoucí



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


třída 17. listopadu, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Parkování na chodníku na Horním náměstí

Olomouc-střed, 04. říjen 2018 S odpovědí

Vodní slalom před Menzou UP

Olomouc-střed, 23. březen 2017 S odpovědí

Prostor před vlakovým nádržím v Olomouci - naprosto chybí údržba

Nové Hodolany, 26. srpen 2017 Čekající na odpověď

Schodiště z Jeremenkovy na M. Horákové

Nové Hodolany, 09. červenec 2018 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty