Zachtělo se mu parkovat na zastávce MHD

Zodpovědnost: Městská Policie Olomouc

Proč by si nemohl řidič zaparkovat na zastávce městských autobusů, když je volná? Učiní naše policie nějaká opatření? Předem Vám za to také jménem autobusových řidičů děkuji
Kateřina

Pozn.: redakčně upraveno.

Zaslal: Kateřina Menšíková, 05.02.2018 v 16:19

Nové Sady-

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Bc. Josef Hovád, prijem.podani@mp-olomouc.cz
(05.02.2018 16:19)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Kateřina Menšíková následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nové Sady:
Zachtělo se mu parkovat na zastávce MHD
Nové Sady / Rooseveltova
Proč by si nemohl řidič zaparkovat na zastávce městských autobusů, když je volná? Učiní naše policie nějaká opatření? Předem Vám za to také jménem autobusových řidičů děkuji
Kateřina

Pozn.: redakčně upraveno.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1139




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1139


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 08.02.2018 14:58

Dobrý den,

v reakci na níže zaslaný podnět sděluji, že za účelem jeho prošetření byla vyslána hlídka strážníků Městské policie Olomouc, vozidlo se na místě ale již nenacházelo.
S ohledem na skutečnost, že podněty zaslané do e-mailové schránky prijem.podani@mp-olomouc.cz jsou vyřizovány pouze v pracovní dny cca do 15.00 hod., a i z důvodu rychlejší reakce a zajištění nápravy, doporučujeme v takových případech raději učinit telenonické oznámení na linku 156 nebo 585 209 540 (operační středisko MPO).

S pozdravem

Mgr. Zuzana Budinská



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Chodím Olomoucí:
Dobrý den, děkuji za podnět. Prosím podívejte se taky na blog na článek ohledně podnětů, které se týkají porušování zákona:

http://chodimolomouci.cz/blog/detail/14-co-delat-kdyz-jsem-svedkem-porusovani-zakona

05.02.2018 v 16:20    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Rooseveltova, Nové Sady
 

Podobné podněty

Chybějící přechod Slavonínská

Nové Sady, 23. leden 2017 S odpovědí

Trnkova 11 - propadá se to na trávě a jsou tam potkani.

Nové Sady, 12. únor 2018 Čekající na odpověď

Parkování v křižovatce ulic Karolíny Světlé a Na vozovce

Olomouc-západ, 09. srpen 2017 S odpovědí

Parkování v téměř v křižovatce a napříč chodníku - U místní dráhy

Olomouc-západ, 06. září 2017 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty