Nebezpečný stav chodníku Jeremenkova

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Pohlédněte na přiložené fotografie, nějaký správce technických sítí nebo kanalizace okolo poklopu zabetonoval kus městské zeleně a také značný kus chodníku.
A takto se o své dílo dále stará. Rozbitá dlažba bez jakékoliv údržby. Je to tam na úraz!
Žádám o opravu a zveřejnění odpovědné instituce.

Zaslal: Zdeněk Smutný, 05.02.2018 v 10:00

Nové Hodolany-
 
 
 

Aktualizace podnětu

23.05.2018

Jiří Kobza přidal následující aktualizace podnětu:

Řekl bych, že je po třech měsících od vznesení žádosti o opravu čas na seriózní odpověď z olomoucké radnice. Doufám, že se k tomu postaví čelem a tu nebezpečnou ostudu dají rychle do pořádku.
Prosím pane Šůcho o urgenci opravy****

Redakčně kráceno.

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Jaroslav Šulc, jaroslav.sulc@olomouc.eu
(05.02.2018 10:00)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Zdeněk Smutný následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nové Hodolany:
Nebezpečný stav chodníku Jeremenkova
Nové Hodolany / Jeremenkova
Pohlédněte na přiložené fotografie, nějaký správce technických sítí nebo kanalizace okolo poklopu zabetonoval kus městské zeleně a také značný kus chodníku.
A takto se o své dílo dále stará. Rozbitá dlažba bez jakékoliv údržby. Je to tam na úraz!
Žádám o opravu a zveřejnění odpovědné instituce.

Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1140




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1140


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 06.01.2019 13:22

Dle sdělení Magistrátu města Olomouce je podnět evidován v evidenci hlášených závad na komunikacích MMO. Podnět bude řešen dle kapacitních, finančních a klimatických podmínek. Podrobnější informace o řešení podnětu poskytneme, jakmile je budeme mít k dispozici.

Portál Chodím Olomoucí



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Jeremenkova, Nové Hodolany
 

Podobné podněty

Rozorané parkoviště před hlavním nádražím v Olomouci

Nové Hodolany, 04. červen 2017 Vyřešený

Rozbitý chodník k hudební škole Žerotín, k ulici Kavaleristů

Nové Hodolany, 13. červen 2017 S odpovědí

Rozbitý chodník na Žižkově náměstí

Olomouc-střed, 25. únor 2017 Vyřešený

Neudržovaný chodník na Družební (Nové Sady)

Nové Sady, 12. únor 2019 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty