třída Spojenců, před domem č. 9 - chodník

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Stačí se podívat na přiložené fotografie. Prosím o opravu.

Pozn. redakčně upraveno.

Zaslal: Jaroslav Doušek, 05.02.2018 v 09:46

Olomouc-střed-
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Jaroslav Šulc, jaroslav.sulc@olomouc.eu
(05.02.2018 09:46)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Jaroslav Doušek následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
třída Spojenců, před domem č. 9 - chodník
Olomouc-střed / třída Spojenců
Stačí se podívat na přiložené fotografie. Prosím o opravu.

Pozn. redakčně upraveno.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1141




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1141


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 12.12.2018 15:49

Dle sdělení Magistrátu města Olomouce je podnět evidován v evidenci hlášených závad na komunikacích MMO. Podnět bude řešen dle kapacitních, finančních a klimatických podmínek. Podrobnější informace o řešení podnětu poskytneme, jakmile je budeme mít k dispozici.

Portál Chodím Olomoucí



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


třída Spojenců, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Terezská brána, historická památka je pelíšek pro bezdomovce

Olomouc-střed, 25. červenec 2017 S odpovědí

Vytrhané kostky na náměstíčku před Mořickým kostelem

Olomouc-střed, 31. květen 2017 S odpovědí

Chodník na Polívkově ulici - vykotlaná díra, praskliny,

Olomouc-západ, 04. září 2017 Vyřešený

Polská ulice, u Šantovky, ohnuté kovové sloupky

Nové Sady, 25. září 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty