Kráter a louže v chodníku na třídě 17. listopadu

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Jen se podívejte na fotografie, jak ten chodník vypadá. Žádám o řádnou a trvalou opravu.

Zaslal: Andrea Mlčochová, 08.02.2018 v 14:43

Olomouc-střed-
 
 
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Jaroslav Šulc, jaroslav.sulc@olomouc.eu
(08.02.2018 14:43)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Andrea Mlčochová následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Kráter a louže v chodníku na třídě 17. listopadu
Olomouc-střed / třída 17. listopadu
Jen se podívejte na fotografie, jak ten chodník vypadá. Žádám o řádnou a trvalou opravu.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1144




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1144


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


třída 17. listopadu, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Komenského - bezohlední řidiči blokují přechod

Olomouc-střed, 26. únor 2017 S odpovědí

Mlýnská a Uhelná - vytrháné dlažební kostky

Olomouc-střed, 03. červenec 2017 Vyřešený

Vejdovského - laguna na přechodu pro chodce

Nové Hodolany, 13. leden 2018 Čekající na odpověď

Chodník samá díra na ulici Dělnická

Neředín, 18. únor 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty