Trnkova 11 - propadá se to na trávě a jsou tam potkani.

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Tráva se tam propadá čím dál víc. A z děr lezou potkani. Místo je přesně mezi baráky Trnkova 11 a 13.

Zaslal: david svejda, 12.02.2018 v 08:47

Nové Sady-
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Jaroslav Šulc, jaroslav.sulc@olomouc.eu
(12.02.2018 08:47)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel david svejda následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nové Sady:
Trnkova 11 - propadá se to na trávě a jsou tam potkani.
Nové Sady / Trnkova
Tráva se tam propadá čím dál víc. A z děr lezou potkani. Místo je přesně mezi baráky Trnkova 11 a 13.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1148




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1148


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odeslaná zpráva: Ing. Jitka Štěpánková, jitka.stepankova@olomouc.eu
(04.04.2018 10:35)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel david svejda následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nové Sady:
Trnkova 11 - propadá se to na trávě a jsou tam potkani.
Nové Sady / Trnkova
Tráva se tam propadá čím dál víc. A z děr lezou potkani. Místo je přesně mezi baráky Trnkova 11 a 13.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1148




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1148


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Trnkova, Nové Sady
 

Podobné podněty