Lavička naproti soudu na třídě Svobody

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Opravte prosím už konečně tu velmi dlouhou dobu rozbitou a shnilou lavičku na třídě Svobody naproti budově soudu.
Na zbytečnou novou Wifi lavičku za 300 tis Kč je dost peněz a na opravu stávající dřevěné lavičky peníze nejsou.
Pozn.: Redakčně upraveno.

Zaslal: Markéta Spáčilová, 13.02.2018 v 08:27

Olomouc-střed-

Aktualizace podnětu

23.04.2018

Markéta přidal následující aktualizace podnětu:

Je duben a stále nic!
Oprava žádná. Že by nebyly peníze a síly a kapacity?


Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Jaroslav Šulc, jaroslav.sulc@olomouc.eu
(13.02.2018 08:27)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Markéta Spáčilová následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Lavička naproti soudu na třídě Svobody
Olomouc-střed / třída Svobody
Opravte prosím už konečně tu velmi dlouhou dobu rozbitou a shnilou lavičku na třídě Svobody naproti budově soudu.
Na zbytečnou novou Wifi lavičku za 300 tis Kč je dost peněz a na opravu stávající dřevěné lavičky peníze nejsou.
Pozn.: Redakčně upraveno.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1150




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1150


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odeslaná zpráva: Bohuslav Kolovratník, bohuslav.kolovratnik@olomouc.eu
(04.04.2018 10:38)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Markéta Spáčilová následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Lavička naproti soudu na třídě Svobody
Olomouc-střed / třída Svobody
Opravte prosím už konečně tu velmi dlouhou dobu rozbitou a shnilou lavičku na třídě Svobody naproti budově soudu.
Na zbytečnou novou Wifi lavičku za 300 tis Kč je dost peněz a na opravu stávající dřevěné lavičky peníze nejsou.
Pozn.: Redakčně upraveno.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1150




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1150


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


třída Svobody, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Chybějící semafor u sokolovny (17. listopadu)

Olomouc-střed, 28. prosinec 2016 S odpovědí

Nepřehledné křižovatky u Metropolu a u Koruny

Olomouc-střed, 03. březen 2017 S odpovědí

Rozbitá silnice - Karafiátová 12 - 20

Tabulový Vrch, 11. duben 2018 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty