Preplnený koš na sklo na ul. Lermontovova

Zodpovědnost: Technické služby města Olomouce a.s.

Prosím TSMO o odvoz preplneného koša so sklom.

Zaslal: Slavomír Novák, 22.02.2018 v 13:32

Staré Hodolany-

Aktualizace podnětu

08.03.2018

Slavomír Novák přidal následující aktualizace podnětu:

Status podnetu: Vyriešený

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Lunáček, Martin.Lunacek@olomouc.eu
(22.02.2018 13:32)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Slavomír Novák následující podnět, který je lokalizován na území městské části Staré Hodolany:
Preplnený koš na sklo na ul. Lermontovova
Staré Hodolany / Lermontovova
Prosím TSMO o odvoz preplneného koša so sklom.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1155




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1155


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odeslaná zpráva: Antonín Zívala, antonin.zivala@tsmo.cz
(04.04.2018 10:39)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Slavomír Novák následující podnět, který je lokalizován na území městské části Staré Hodolany:
Preplnený koš na sklo na ul. Lermontovova
Staré Hodolany / Lermontovova
Prosím TSMO o odvoz preplneného koša so sklom.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1155




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1155


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 19.04.2018 06:32

Dobrý den,

zvon na sklo vyvezen 2.3.2018.

S pozdravem

Josef Monič
mistr provozovny odpadového hospodářství
Technické služby města Olomouce, a.s.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Lermontovova, Staré Hodolany
 

Podobné podněty

Neporiadok v okolí multifunkčného ihriska ulice Bystrovanská

Staré Hodolany, 26. únor 2017 S odpovědí

Rozbitá vozovka na ul. Horova

Staré Hodolany, 07. červen 2017 S odpovědí

Nákupní košík - nepořádek

Olomouc-střed, 23. únor 2017 Vyřešený

Špína a počmárané lavičky v Bezručových sadech, opilí bezdomovci

Olomouc-střed, 01. červenec 2017 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty