Denisova - rozbitý chodník

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Drobná kostka na chodníku v ulici Denisova je rozbitá. Prosím o opravu.

Zaslal: Jan Benčík, 02.03.2018 v 11:05

Olomouc-střed-
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Jaroslav Šulc, jaroslav.sulc@olomouc.eu
(02.03.2018 11:05)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Jan Benčík následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Denisova - rozbitý chodník
Olomouc-střed / Denisova
Drobná kostka na chodníku v ulici Denisova je rozbitá. Prosím o opravu.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1157




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1157


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Denisova, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Nepřehledné křižovatky u Metropolu a u Koruny

Olomouc-střed, 03. březen 2017 S odpovědí

Autem pomlácený strom a rozbitá kovová zábrana - Švýcarské nábřeží

Nové Sady, 01. září 2017 Čekající na odpověď

Rozbitý chodník na Krapkově ulici

Olomouc-západ, 25. červenec 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty