Parkování na chodníku, rozbíjení dlažby na Krapkově ulici

Zodpovědnost: Městská Policie Olomouc

Žádám o opatření proti parkování na chodníku a ničení dlažby. Ať s tím policie něco udělá a trvale dohlédne na nezodpovědné řidiče...

Zaslal: Karel Zajíček, 07.03.2018 v 09:23

Olomouc-západ-
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Bc. Josef Hovád, prijem.podani@mp-olomouc.cz
(07.03.2018 09:23)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Karel Zajíček následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-západ:
Parkování na chodníku, rozbíjení dlažby na Krapkově ulici
Olomouc-západ / Krapkova
Žádám o opatření proti parkování na chodníku a ničení dlažby. Ať s tím policie něco udělá a trvale dohlédne na nezodpovědné řidiče...
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1160




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1160


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 09.03.2018 07:16

Dobrý den,

v reakci na Vaše podání Vám sděluji následující:

1. Ve Vámi popisovaném místě budou probíhat namátkové kontroly ze strany hlídek strážníků MPO. V případě zjištění Vámi uvedeného protiprávního jednání bude ve věci postupováno dle platné legislativy.

2. Je třeba zmínit, že podobných lokalit s obdobnou problematikou je ze strany Městské policie Olomouc kontrolováno mnoho. S ohledem na dostupné síly a prostředky MPO není možné provádět dané kontroly nepřetržitě.

3. V případě zjištění protiprávního jednání ze strany neukázněných řidičů Vám dávám na zvážení možnost učinit telefonické oznámení na Operační středisko MPO (tel. číslo 585209540), kdy je na místo operativně vyslána hlídka strážníků MPO, která v místě navodí právní vztah. Tato možnost platí i v případě jakéhokoliv protiprávního jednání, kterého jste svědkem. V případě ohrožení života, zdraví osob, jakož i majetku je možno využít tísňovou linku č. 156.


Bc. Oldřich Korhoň
velitel oddělení pořádkové služby pro směnu



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Chodím Olomoucí:
Dobrý den,

děkujeme za podnět. Prosím podívejte se taky na blog na článek ohledně podnětů, které se týkají porušování zákona:

http://chodimolomouci.cz/blog/detail/14-co-delat-kdyz-jsem-svedkem-porusovani-zakona

07.03.2018 v 09:24    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Krapkova, Olomouc-západ
 

Podobné podněty

Čistota v Čechových sadech, hezké doupátko ožralů a bezdomovců

Olomouc-západ, 07. červenec 2017 Vyřešený

Krapkova ulice - vykotlaná obrovská nebezpečná díra v chodníku

Olomouc-západ, 28. leden 2018 Čekající na odpověď

Velmi šikovné parkování na chodníku - Rooseveltova ulice

Nové Sady, 05. prosinec 2017 S odpovědí

Denisova, parkují celý den v zákazu zastavení a otáčí se na chodníku

Olomouc-střed, 13. červen 2018 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty