Rozbitý chodník - Mozartova ulice naproti domu č. 23

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Větší část chodníku se propadla a je naprosto zdevastovaná, takže se téměř po chodníku nedá chodit. Je zde velké nebezpečí podvrtnutí kotníku nebo pádu. Tento stav už je zde několik let. Navíc mnozí bezohlední řidiči automobilů parkují částečně i na chodníku. Žádám o pravidelnou kontrolu policíí a odtahovaní špatně parkujícíh aut. Myslím, že z obrázků je vše jasné.

Zaslal: Iveta Iveta, 09.03.2018 v 07:14

Olomouc-západ-
 
 
 

Aktualizace podnětu

11.04.2018

Jakub Sedláček přidal následující aktualizace podnětu:

Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní. Kde tedy je? Už 11. dubna 2018 ?

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Jaroslav Šulc, jaroslav.sulc@olomouc.eu
(09.03.2018 07:14)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Iveta Iveta následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-západ:
Rozbitý chodník - Mozartova ulice naproti domu č. 23
Olomouc-západ / Mozartova
Větší část chodníku se propadla a je naprosto zdevastovaná, takže se téměř po chodníku nedá chodit. Je zde velké nebezpečí podvrtnutí kotníku nebo pádu. Tento stav už je zde několik let. Navíc mnozí bezohlední řidiči automobilů parkují částečně i na chodníku. Žádám o pravidelnou kontrolu policíí a odtahovaní špatně parkujícíh aut. Myslím, že z obrázků je vše jasné.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1161




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1161


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 12.12.2018 15:52

Dle sdělení Magistrátu města Olomouce je podnět evidován v evidenci hlášených závad na komunikacích MMO. Podnět bude řešen dle kapacitních, finančních a klimatických podmínek. Podrobnější informace o řešení podnětu poskytneme, jakmile je budeme mít k dispozici.

Portál Chodím Olomoucí



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 12.12.2018 15:52

Dle sdělení Magistrátu města Olomouce je podnět evidován v evidenci hlášených závad na komunikacích MMO. Podnět bude řešen dle kapacitních, finančních a klimatických podmínek. Podrobnější informace o řešení podnětu poskytneme, jakmile je budeme mít k dispozici.

Portál Chodím Olomoucí



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 12.12.2018 15:52

Dle sdělení Magistrátu města Olomouce je podnět evidován v evidenci hlášených závad na komunikacích MMO. Podnět bude řešen dle kapacitních, finančních a klimatických podmínek. Podrobnější informace o řešení podnětu poskytneme, jakmile je budeme mít k dispozici.

Portál Chodím Olomoucí



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Mozartova, Olomouc-západ
 

Podobné podněty

zastávka tramvají na Šibeník - propadliny, obrovské louže

Olomouc-západ, 07. prosinec 2018 Čekající na odpověď

Úzká stezka podél ulice Blahoslavova

Olomouc-střed, 28. prosinec 2016 S odpovědí

Péče řádného hospodáře o vozovku v ulici Domovina

Olomouc-střed, 17. srpen 2017 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty