Nedopalky v Masarykově ulici

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouce

Celá Masarykova ulice je po zavedení kuřáckého zákona plná nedopalků cigaret, kdy lidé z místních heren a barů kouří na ulicích a hází nedopalky do trávy (nyní hlíny). Město by mohlo zvážit zda by nestálo majitelům heren a barů přikázat pro kuřáky pořídit před bary popelníky. Na fotografii to sice není moc vidět, ale ale těch vajglů je tam všude moc. Schválně se tam zajeďte podívat.

Pozn.: Redakčně upraveno.

Zaslal: Marek Sova, 21.03.2018 v 13:02

Nové Hodolany-

Aktualizace podnětu

21.03.2018

Jan Vaňhal přidal následující aktualizace podnětu:

A takto to tam vypadá, když se fotografie otočí o 90 stupňů. Jak je možné, že automobil parkuje napříč chodníku?
Co nám obyvatelům města Olomouce k tomu napíše městská policie?


Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Jaroslav Šulc, jaroslav.sulc@olomouc.eu
(21.03.2018 13:02)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Marek Sova následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nové Hodolany:
Nedopalky v Masarykově ulici
Nové Hodolany / Masarykova třída
Celá Masarykova ulice je po zavedení kuřáckého zákona plná nedopalků cigaret, kdy lidé z místních heren a barů kouří na ulicích a hází nedopalky do trávy (nyní hlíny). Město by mohlo zvážit zda by nestálo majitelům heren a barů přikázat pro kuřáky pořídit před bary popelníky. Na fotografii to sice není moc vidět, ale ale těch vajglů je tam všude moc. Schválně se tam zajeďte podívat.

Pozn.: Redakčně upraveno.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1163




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1163


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odeslaná zpráva: Mgr. Petr Swaczyna, petr.swaczyna@olomouc.eu
(11.04.2018 23:15)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Marek Sova následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nové Hodolany:
Nedopalky v Masarykově ulici
Nové Hodolany / Masarykova třída
Celá Masarykova ulice je po zavedení kuřáckého zákona plná nedopalků cigaret, kdy lidé z místních heren a barů kouří na ulicích a hází nedopalky do trávy (nyní hlíny). Město by mohlo zvážit zda by nestálo majitelům heren a barů přikázat pro kuřáky pořídit před bary popelníky. Na fotografii to sice není moc vidět, ale ale těch vajglů je tam všude moc. Schválně se tam zajeďte podívat.

Pozn.: Redakčně upraveno.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1163




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1163



Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí



Jméno odesílatele: Matúš Šucha
Datum narození: 26. 4. 1980
Adresa: Křížkovského 8, 771 40 Olomouc

Odpoveď: 06.01.2019 13:21

Dle sdělení Magistrátu města Olomouce je podnět evidován v evidenci hlášených závad na komunikacích MMO. Podnět bude řešen dle kapacitních, finančních a klimatických podmínek. Podrobnější informace o řešení podnětu poskytneme, jakmile je budeme mít k dispozici.

Portál Chodím Olomoucí



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Masarykova třída, Nové Hodolany
 

Podobné podněty

Prostor před vlakovým nádržím v Olomouci - naprosto chybí údržba

Nové Hodolany, 26. srpen 2017 Čekající na odpověď

Parkující auto zahradilo chodník - Zeyerova ulice

Nové Hodolany, 20. květen 2018 S odpovědí

Klouzavé destičky na dlažbě Horní náměstí

Olomouc-střed, 26. leden 2017 S odpovědí

Neudržovaná a zdevastovaná betonová bouda na náměstí Republiky

Olomouc-střed, 04. duben 2018 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty