Tomkova, chodník u zastávky MHD - příklad pečlivé a kvalitní práce

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Kdo prosím postavil nový plastový pilířový rozvaděč? Kdo rozvalil starý zděný rozvaděč? Kdo rozvaliny starého rozvaděče neodvezl? Kdo nedodláždil chodník? Kdo má na starosti v Olomouci kontrolu stavu chodníků?
Líbí se vám to, co je na fotografiích?

Pozn.: redakčně zkráceno.

Zaslal: Marcela Mádrová, 02.04.2018 v 08:41

Lazce-
 
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Jaroslav Šulc, jaroslav.sulc@olomouc.eu
(02.04.2018 08:41)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Marcela Mádrová následující podnět, který je lokalizován na území městské části Lazce:
Tomkova, chodník u zastávky MHD - příklad pečlivé a kvalitní práce
Lazce / Lazecká
Kdo prosím postavil nový plastový pilířový rozvaděč? Kdo rozvalil starý zděný rozvaděč? Kdo rozvaliny starého rozvaděče neodvezl? Kdo nedodláždil chodník? Kdo má na starosti v Olomouci kontrolu stavu chodníků?
Líbí se vám to, co je na fotografiích?

Pozn.: redakčně zkráceno.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1165




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1165


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Lazecká, Lazce
 

Podobné podněty

Chodník U sportovní haly

Lazce, 11. duben 2018 Čekající na odpověď

Wurmova 4, rozbitý chodník

Olomouc-střed, 02. září 2017 Čekající na odpověď

Šel někdy někdo z radnice v Olomouci ulicí Křivá?

Olomouc-střed, 25. duben 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty