Dopravná značka na ulici Libušina 6

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouce

Je táto dopravná - prenosná - značka umiestená v súlade zo zákonom ? Stojí tu už niekoľko rokov ( min. 10 rokov ). Žiadna stavebná aktivita tu nie je. Žeby si majiteľ domu rezervoval parkovacie miesto ?

Zaslal: Slavomír Novák, 02.04.2018 v 08:38

Staré Hodolany-

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Kateřina Motyčková, katerina.motyckova@olomouc.eu
(02.04.2018 08:38)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Slavomír Novák následující podnět, který je lokalizován na území městské části Staré Hodolany:
Dopravná značka na ulici Libušina 6
Staré Hodolany / Libušina
Je táto dopravná - prenosná - značka umiestená v súlade zo zákonom ? Stojí tu už niekoľko rokov ( min. 10 rokov ). Žiadna stavebná aktivita tu nie je. Žeby si majiteľ domu rezervoval parkovacie miesto ?
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1166




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1166


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odeslaná zpráva: JUDr. Eva Hyravá, eva.hyrava@olomouc.eu
(11.04.2018 23:07)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Slavomír Novák následující podnět, který je lokalizován na území městské části Staré Hodolany:
Dopravná značka na ulici Libušina 6
Staré Hodolany / Libušina
Je táto dopravná - prenosná - značka umiestená v súlade zo zákonom ? Stojí tu už niekoľko rokov ( min. 10 rokov ). Žiadna stavebná aktivita tu nie je. Žeby si majiteľ domu rezervoval parkovacie miesto ?
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1166




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1166



Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí



Jméno odesílatele: Matúš Šucha
Datum narození: 26. 4. 1980
Adresa: Křížkovského 8, 771 40 Olomouc

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Libušina, Staré Hodolany
 

Podobné podněty

Není chodník na ulici Matěje z Janova směrem od tram zastávky

Staré Hodolany, 05. červen 2017 Čekající na odpověď

Neznámy otvor v zemi na ul. Bystrovanská

Staré Hodolany, 05. únor 2018 Čekající na odpověď

Zelená současně pro auta i chodce u Šantovky

Nové Sady, 08. únor 2017 S odpovědí

Nesmyslné značení cyklostezky v Bezručových sadech

Olomouc-střed, 16. březen 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty