Ulice 8. května, auto parkuje na chodníku

Zodpovědnost: Městská Policie Olomouc

Na ulici 8. května, parkuje automobil **** na chodníku. ****
Žádáme policii o opatření.

Pozn.: redakčně zkráceno a upraveno.

Zaslal: Miloslav Holý, 04.04.2018 v 10:49

Olomouc-střed-
 
 
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Bc. Josef Hovád, prijem.podani@mp-olomouc.cz
(04.04.2018 10:49)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Miloslav Holý následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Ulice 8. května, auto parkuje na chodníku
Olomouc-střed / 8. května
Na ulici 8. května, parkuje automobil **** na chodníku. ****
Žádáme policii o opatření.

Pozn.: redakčně zkráceno a upraveno.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1167




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1167


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 11.04.2018 09:06

Dobrý den,

v reakci na níže zaslaný podnět sděluji, že za účelem jeho prošetření byla vyslána hlídka strážníků Městské policie Olomouc, vozidlo se na místě ale již nenacházelo.
S ohledem na skutečnost, že podněty zaslané do e-mailové schránky prijem.podani@mp-olomouc.cz jsou vyřizovány pouze v pracovní dny cca do 15.00 hod., a i z důvodu rychlejší reakce a zajištění nápravy, doporučujeme v takových případech raději učinit telenonické oznámení na linku 156 nebo 585 209 540 (operační středisko MPO).

Mgr. Zuzana Budinská



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Chodím Olomoucí:
Dobrý den,

děkujeme za podnět. Prosím podívejte se taky na blog na článek ohledně podnětů, které se týkají porušování zákona:

http://chodimolomouci.cz/blog/detail/14-co-delat-kdyz-jsem-svedkem-porusovani-zakona

04.04.2018 v 10:49    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


8. května, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Rozbité obrubníky zastávky tramvají na Palackého

Olomouc-střed, 26. únor 2017 Čekající na odpověď

Chybějící semafor u sokolovny (17. listopadu)

Olomouc-střed, 28. prosinec 2016 S odpovědí

Parkování aut na chodníku na Gorazdově náměstí před kostelem

Nové Hodolany, 27. červen 2017 S odpovědí

Blokování nájezdů na chodník pro vozíčkáře autem

Nová Ulice, 26. leden 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty