Rozbitý chodník na Remešově ulici

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Žádám o okamžité řádné a kvalitní předláždění nyní naprosto rozbitého chodníku z drobných bílých a šedých kostek na Remešově ulici.
Za stávajícího stavu je to ostuda našeho památného města a navíc i nebezpečné pro chodce.

Zaslal: Miloslav Holý, 04.04.2018 v 10:43

Olomouc-střed-
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Jaroslav Šulc, jaroslav.sulc@olomouc.eu
(04.04.2018 10:43)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Miloslav Holý následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Rozbitý chodník na Remešově ulici
Olomouc-střed / Remešova
Žádám o okamžité řádné a kvalitní předláždění nyní naprosto rozbitého chodníku z drobných bílých a šedých kostek na Remešově ulici.
Za stávajícího stavu je to ostuda našeho památného města a navíc i nebezpečné pro chodce.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1168




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1168


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Remešova, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Nejasné značení cyklostezky v Čechových sadech

Olomouc-střed, 12. leden 2017 S odpovědí

Rozbitý chodník před parkovištěm na Mlýnské ulici

Olomouc-střed, 07. únor 2017 S odpovědí

Ledové pole přes celý chodník ve Welllnerově ulici

Olomouc-západ, 10. únor 2017 S odpovědí

Proč uzavřená cyklo a chodnik pod mostem na Jeremenkove?

Staré Hodolany, 27. červen 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty