Neudržovaná a zdevastovaná betonová bouda na náměstí Republiky

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Kdo má prosím ve vlastnictví a na starosti neudržovanou, zdevastovanou betonovou boudu na náměstí Republiky?
Občané na ní píší vzkazy olomoucké radnici. Asi marně a zbytečně.
Žádám o úklid, opravu a opatření mříží. Vedle je kulturní památka kašna Tritónů. https://cs.wikipedia.org/wiki/Ka%C5%A1ny_v_Olomouci
Copak stávající stav nikomu, zejména památkářům nevadí ?

Zaslal: Miloslav Holý, 04.04.2018 v 10:53

Olomouc-střed-
 
 
 
 
 

Aktualizace podnětu

28.05.2018

Holý přidal následující aktualizace podnětu:

Proč nám není schopný odpovědět a napsat pravdu už skoro dva měsíce někdo kdo je odpovědný za městské kašny ?!?
Prosím pane Šůcho o urgenci informace o tom, co s tou ohavnou boudou bude.

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Jitka Štěpánková, jitka.stepankova@olomouc.eu
(04.04.2018 10:53)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Miloslav Holý následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Neudržovaná a zdevastovaná betonová bouda na náměstí Republiky
Olomouc-střed / náměstí Republiky
Kdo má prosím ve vlastnictví a na starosti neudržovanou, zdevastovanou betonovou boudu na náměstí Republiky?
Občané na ní píší vzkazy olomoucké radnici. Asi marně a zbytečně.
Žádám o úklid, opravu a opatření mříží. Vedle je kulturní památka kašna Tritónů. https://cs.wikipedia.org/wiki/Ka%C5%A1ny_v_Olomouci
Copak stávající stav nikomu, zejména památkářům nevadí ?
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1169




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1169


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Zdislav Havran:
To je asi větrací otvor protiatomového krytu. HA,ha,ha. Bude zapotřebí počkat, až zvítězí návrh na rekonstrukci Nám. Republiky. Tak čekejte dál. Ale může to být také ventil na dopouštění kašny a zařízení na vypouštění kašny. Nebylo by od věci zařízení skrýt do šachty. Tak čekejte také dál, neudělalo se to při rekonstrukci tř. 1. Máje. Byly by to vyhozené peníze. Tuto odpověď určitě dostanete z MMO.

18.06.2018 v 07:25    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


náměstí Republiky, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Wurmova, kvalitní montáž dopravní značky

Olomouc-střed, 15. srpen 2017 Čekající na odpověď

Nebezpečné křížení třídy 17. listopadu se Šmeralovou ulicí

Olomouc-střed, 13. prosinec 2016 S odpovědí

Znečištěné dětské hřiště Nedbalova ul.

Topolany, 12. červen 2017 S odpovědí

Uschlý strom na Voskovcové

Nové Sady, 09. červenec 2018 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty