Chodník U sportovní haly

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Žádám opravu.

Pozn.: redakčně zkráceno.

Zaslal: Viktor Kalabis, 11.04.2018 v 09:05

Lazce-
 
 
 
 
 
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Jaroslav Šulc, jaroslav.sulc@olomouc.eu
(11.04.2018 09:05)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Viktor Kalabis následující podnět, který je lokalizován na území městské části Lazce:
Chodník U sportovní haly
Lazce / U Sportovní haly
Žádám opravu.

Pozn.: redakčně zkráceno.

Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1171




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1171



Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí



Jméno odesílatele: Matúš Šucha
Datum narození: 26. 4. 1980
Adresa: Křížkovského 8, 771 40 Olomouc

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


U Sportovní haly, Lazce
 

Podobné podněty

Na zastávce MHD Bristol je nebezpečná díra

Lazce, 27. červen 2017 S odpovědí

Smazaný přechod na parkovišti u Androva stadionu

Lazce, 28. listopad 2016 S odpovědí

Propadlá část chodníku - cca 3 metry - ulice karafiátová

Tabulový Vrch, 13. únor 2017 Vyřešený

Propadající se chodník Trnkova

Nové Sady, 10. srpen 2017 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty