Rozbitá silnice - Karafiátová 12 - 20

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Na přiložených fotografiích to tak sice moc nevypadá, ale na cca 200 metrech silnice je jeden hluboký výtluk za druhým. Na tomto úseku silnice je těchto výtluků několik desítek, i chůze je zde velký problém. Je to nejhorší silnice v Olomouci. Prosíme o opravu, děkujeme.

Zaslal: Marek Spurný, 11.04.2018 v 09:12

Tabulový Vrch-
 
 

Aktualizace podnětu

26.07.2018

Marek Spurný přidal následující aktualizace podnětu:

Děkujeme za opravu silnice. Tento podnět je tedy vyřešen.

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Jaroslav Šulc, jaroslav.sulc@olomouc.eu
(11.04.2018 09:12)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Marek Spurný následující podnět, který je lokalizován na území městské části Tabulový Vrch:
Rozbitá silnice - Karafiátová 12 - 20
Tabulový Vrch / Karafiátová
Na přiložených fotografiích to tak sice moc nevypadá, ale na cca 200 metrech silnice je jeden hluboký výtluk za druhým. Na tomto úseku silnice je těchto výtluků několik desítek, i chůze je zde velký problém. Je to nejhorší silnice v Olomouci. Prosíme o opravu, děkujeme.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1172




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1172



Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí



Jméno odesílatele: Matúš Šucha
Datum narození: 26. 4. 1980
Adresa: Křížkovského 8, 771 40 Olomouc

Odpoveď: 12.12.2018 15:54

Dle sdělení Magistrátu města Olomouce je podnět evidován v evidenci hlášených závad na komunikacích MMO. Podnět bude řešen dle kapacitních, finančních a klimatických podmínek. Podrobnější informace o řešení podnětu poskytneme, jakmile je budeme mít k dispozici.

Portál Chodím Olomoucí



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Karafiátová, Tabulový Vrch
 

Podobné podněty

Značně zanedbané stanoviště pro popelnice-kontejnery - Karafiátová 14

Tabulový Vrch, 30. červenec 2017 Čekající na odpověď

Poklop na chodníku v ulici Kmochova

Tabulový Vrch, 09. květen 2017 S odpovědí

Rozvaděče na nároží ulice Polská a Domovina

Olomouc-střed, 20. květen 2018 Čekající na odpověď

Poškodený kanal. Poklop na zastávke bus Čistička

Nové Sady, 04. srpen 2017 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty