Rozbitý chodník v Sokolské ulici

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Chodník je rozbitý, žádám rychlou opravu.

Zaslal: Petr Novák, 19.04.2018 v 06:30

Olomouc-střed-

Aktualizace podnětu

22.05.2018

Petr Novák přidal následující aktualizace podnětu:

Po měsíci nikdo neodpověděl a chodník stále není opravený. Žádám znovu o opravu a tento portál prosím o urgenci odpovědi.


Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Jaroslav Šulc, jaroslav.sulc@olomouc.eu
(19.04.2018 06:30)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Petr Novák následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Rozbitý chodník v Sokolské ulici
Olomouc-střed / Sokolská
Chodník je rozbitý, žádám rychlou opravu.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1177




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1177



Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí



Jméno odesílatele: Matúš Šucha
Datum narození: 26. 4. 1980
Adresa: Křížkovského 8, 771 40 Olomouc

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Sokolská, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Chybí cyklostojan

Olomouc-střed, 23. prosinec 2017 Čekající na odpověď

Nepřehledné křižovatky u Metropolu a u Koruny

Olomouc-střed, 03. březen 2017 S odpovědí

Rozbitý a velmi nebezpečný chodník na ulici M. Horákové

Nové Hodolany, 14. červen 2018 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty