Pozůstatek socialismu na ulici I. P. Pavlova (Nová Ulice)

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Staré vlajkové stožáry hyzdí naši ulici. Prosíme o jejich odstranění. Předem děkujeme.

Zaslal: Brunoš Pytlíček, 19.04.2018 v 06:22

Nová Ulice-
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Kateřina Motyčková, katerina.motyckova@olomouc.eu
(19.04.2018 06:22)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Brunoš Pytlíček následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nová Ulice:
Pozůstatek socialismu na ulici I. P. Pavlova (Nová Ulice)
Nová Ulice / I. P. Pavlova
Staré vlajkové stožáry hyzdí naši ulici. Prosíme o jejich odstranění. Předem děkujeme.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1179




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1179



Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí



Jméno odesílatele: Matúš Šucha
Datum narození: 26. 4. 1980
Adresa: Křížkovského 8, 771 40 Olomouc

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


I. P. Pavlova, Nová Ulice
 

Podobné podněty

Neoznačené zúžení vozovky v ulici I.P.Pavlova

Nová Ulice, 08. květen 2017 S odpovědí

Nebezpečný přechod pro chodce

Nová Ulice, 11. říjen 2017 Čekající na odpověď

Nebezpečné okolí kašny Tritonů v Olomouci

Olomouc-střed, 26. únor 2017 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty