Rozbitý chodník na ulici Vodární

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Žádám o rychlou opravu rozbité betonové dlažby chodníku na ulici Vodární.

Zaslal: Lukáš Novák, 27.04.2018 v 21:54

Olomouc-střed-
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Jaroslav Šulc, jaroslav.sulc@olomouc.eu
(27.04.2018 21:54)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Lukáš Novák následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
rozbitý chodník na ulici Vodární
Olomouc-střed / Vodární
Žádám o rychlou opravu rozbité betonové dlažby chodníku na ulici Vodární
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1180




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1180



Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí



Jméno odesílatele: Matúš Šucha
Datum narození: 26. 4. 1980
Adresa: Křížkovského 8, 771 40 Olomouc

Odpoveď: 12.12.2018 15:59

Dle sdělení Magistrátu města Olomouce je podnět evidován v evidenci hlášených závad na komunikacích MMO. Podnět bude řešen dle kapacitních, finančních a klimatických podmínek. Podrobnější informace o řešení podnětu poskytneme, jakmile je budeme mít k dispozici.

Portál Chodím Olomoucí



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Vodární, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Díry na ulici Barvířská

Olomouc-střed, 25. květen 2017 S odpovědí

Sladění semaforů na náměstí Hrdinů - přechod přes Tř. Svobody

Olomouc-střed, 19. duben 2018 Čekající na odpověď

Poškodený kanalizačný poklop na chodníku ul. Pavlovická

Pavlovičky, 02. květen 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty