Poklop na trávníků u křižovatky Synkova a Urxova

Zodpovědnost: Veolia Energie ČR, a.s.

Na trávníku u chodníku je naprasknutý poklop.

Nahlásil jsem závadu na TSMO a dostal odpověď: Dobrý den, Technické služby mají ve správě pouze dešťové vpusti. Zde se jedná pravděpodobně o zařízení teplárny.

Zaslal: Jan Tesařík, 07.05.2018 v 08:21

Lazce-

Aktualizace podnětu

10.05.2018

Petr Hrachovina přidal následující aktualizace podnětu:

Dobrý den,

závada je odstraněna. Provedli jsme výměnu poškozeného poklopu.

Ještě jednou děkuji za upozornění.

Přeji Vám pěkný den

Petr Hrachovina
Vedoucí sektoru
Veolia Energie ČR, a.s.


Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Petr Hrachovina, petr.hrachovina@veolia.com
(07.05.2018 08:21)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Jan Tesařík následující podnět, který je lokalizován na území městské části Lazce:
Poklop na trávníků u křižovatky Synkova a Urxova
Lazce / Synkova
Na trávníku u chodníku je naprasknutý poklop.

Nahlásil jsem závadu na TSMO a dostal odpověď: Dobrý den, Technické služby mají ve správě pouze dešťové vpusti. Zde se jedná pravděpodobně o zařízení teplárny.


Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1182




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1182



Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí



Jméno odesílatele: Matúš Šucha
Datum narození: 26. 4. 1980
Adresa: Křížkovského 8, 771 40 Olomouc

Odpoveď: 08.05.2018 21:44

Dobrý den,

jedná se o naše zařízení. Místo zajistíme a v tomto týdnu sjednáme nápravu.

Děkuji za upozornění
S pozdravem

Petr Hrachovina
Vedoucí sektoru
Veolia Energie ČR, a.s.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Jan Tesařík:
To byla rychlost! Děkujeme.

11.05.2018 v 18:10    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Synkova, Lazce
 

Podobné podněty

Pěší zóna Denisova ulice

Olomouc-střed, 18. leden 2017 S odpovědí

Popelnice na chodníku

Olomouc-střed, 22. leden 2018 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty